GLOWOW Face Palette
GLOWOW Face Palette
GLOWOW Face Palette
GLOWOW Face Palette
GLOWOW Face Palette

GLOWOW Face Palette

5,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.110,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺888,00(KDV Dahil)
Barkod : 5901905015326
:

Yeni İNGLOT GLOWOW ile görünümünüze biraz ışıltı katın! palet! Vurgulanmış cilt efekti oluşturmanıza ve yüzün tüm doğru bölgelerine odaklanmanıza olanak tanıyan 3 makyaj ürününden oluşan bir bileşimdir.
Ürün, özellikle adil güzellik türü için tüm cilt tipleri için uygundur.

 

 

ipuçları & hileler:

Şekillendirme
Adım 1: Bronzlaştırıcıyı uygulamak
15BJF Makyaj Fırçasını kullanarak bronzlaştırıcıyı elmacık kemiklerinin altına ve alnın hemen üstüne saç çizgisine uygulayın. Görsel olarak inceltmek için aynı ürünü 4SS fırça ile burnun kenarlarına uygulayın. Alt çeneyi vurgulamak için çizgisi boyunca bronzlaştırıcı kullanın.

Adım 2: Allığı uygulamak
Yüzü görsel olarak inceltmek için 38SS Brush'ı kullanarak allığı elmacık kemiklerinin hemen altına en geniş kısımlarına uygulayın. Ancak şakaklara biraz pembe sürerseniz yüz taze ve dinlenmiş görünecektir.

Adım 3: Aydınlatma
PlayInn 204 makyaj fırçasını kullanarak aydınlatıcıyı elmacık kemiklerine uygulayın, bu sayede onlara bir dolgunluk verecek ve ten parlak görünecektir. Kaş altına aydınlatıcı uygulaması, gözünü büyütmek ve görünümü tazelemek isteyenler için mükemmeldir. Vurgulayıcıyı burun ucuna, aşk tanrısının pruvasına ve gözün iç köşelerine uygulayarak cildinize tazelik ve parlaklık kazandıracaksınız.

* Daha güçlü bir yüzey etkisi elde etmek istiyorsanız ürünü fırçaya uyguladıktan sonra saçlarına ME LIKE buğusu ile hafifçe serpin ve ürünü uygulayın. Ayrıca aydınlatıcıyı uygulamadan hemen önce yüzünüzü buğuyla nemlendirebilirsiniz.

 

7 g/ 0.25 US OZ

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR