Hakkımızda

Przemysl'in küçük bir kasabasında 1983 yılında kurulan INGLOT Kozmetik, şimdilerde renkli kozmetik dünyasının önde gelen üretici firmalarından biridir. INGLOT, yoğun ve canlı renkler ile son teknoloji bilimsel ürünleri bir araya getirmeyi başarmıştır. Geniş renk yelpazesi ve etkileyici ürünler INGLOT'un kalabalık içerisinde göze çarpmasını sağlayan bir faktördür. 600 farklı çeşidin 1,500'den fazla rengi bir araya getirdiği dudak ürünleri, 600 göz ürünü ve 300'den fazla yüz ürünün yanı sıra 400'e kadar varan oje tonu ile çok zengin bir koleksiyondan oluşmaktadır.

INGLOT hükümdarlığında bulunan cevherler herhangi bir güzellik ihtiyaçlarını karşılayan ve her zevke hitap edebilen geleneksel tasarımlı paletlerden seçme özgürlüğü sunan Freedom Sistemi ve oksijen ve su - buhar geçirgenliği garantisini sunan devrim niteliğindeki O2M Nefes Alabilen ojeler kendisi üne kavuşturmaktadır. Sadece modaya uygun ve iyi görünme amaçlı olmayıp ayrıca sağlık sebepleri ile de ortaya çıkarılan O2M Ojeler güzel görünümlü tırnakların yanı sıra daha sağlıklı ürün kullanımına da teşvik etmektedir.

Amerika, Rusya, Fransa, İngiltere, Almanya, Güney Afrika, ve ortadoğu ülkeleri gibi dünyada 50'den fazla ülkede 770 civarında aktif satış noktamız bulunmaktadır. 

SIBA Kozmetik Limited Şirketi, INGLOT markasına bağlı olarak Türkiye'de kurulmuş resmi distribütörüdür. Yaklaşık üç yıldır Inglot markasının kozmetik ve makyaj sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemesinde ve Türkiye'de ürün tedarik, mağaza yönetimini başarılı şekilde sürdürmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR