Eyelighter
Eyelighter
Eyelighter
Eyelighter
Eyelighter
Eyelighter
Eyelighter
Eyelighter

Eyelighter

4,92
Fiyat : ₺650,00(KDV Dahil)
:

Parıldayan parçacıklarla aydınlatıcı göz farı. Göz makyajında çeşitli etkiler yaratan, tek tek veya birbiriyle karıştırılarak kullanılabilen üç renkten oluşan bir kompozisyon. Doğrudan göz kapağına uygulandıklarında hassas bir renk ve ince bir aydınlatma sağlarlar. Gölge, kapatıcı, eyeliner veya likit veya krem kıvamındaki herhangi bir ürün bazında uygulandığında yoğunluk ve etkili parlaklık kazanır.
İNGLOT Eyelighter dayanıklı formülü dökülmez ve saatlerce kusursuz parlaklığın keyfini çıkarmanızı sağlar.

 

Nasıl kullanılır:
- Renkli Eyelighter'ı eyeliner olarak kullanın! Kesin, parlak çizgiler için mükemmel kremsi veya yarı akışkan bir kıvam elde etmek için tek yapmanız gereken bir miktar ürünü bir damla Duraline ile karıştırmak.

- Önceden boyanmış koyu çizgiye herhangi bir Eyelighter gölgesi uygulayarak irisi vurgulayın. Color Play, Kohl veya AMC jel astar kullanarak bir eyeliner ile yapabilirsiniz. Çizginin tüm uzunluğu boyunca güzel bir gölgeleme ve olağanüstü bir yanardöner etki elde edeceksiniz.

-Günlük göz makyajınızı renklendirmek istiyorsanız, biraz Eye Shadow Keeper bazını göz kapağının bir parçasına veya tüm göz kapağına uygulayın. 41TG veya 205 gibi sentetik bir fırça kullanmak en iyisidir. Ardından, Eyelighter'ı içine sürün. Baz sayesinde, parçacıklar makyaja mükemmel bir şekilde yapışarak uzun süreli bir etki sağlar.

- Eyelighter göz kapağı aydınlatıcının seçili tonlarını allık, aydınlatıcı veya yüz bronzlaştırıcı olarak da deneyin.

 

İpuçları & hileler:
- Göz kapağını hafifçe aydınlatmak için ayrı ayrı veya göz makyajı için ışıltılı bir son kat olarak kullanın

- hassas bir etki için yumuşak bir fırça ile kuru uygulayın

- daha yoğun bir yüzey etkisi için Eyelighter'ı Eye Shadow Keeper gibi ıslak kıvamlı bir ürün üzerine uygulayın , Body Art süsleri için yapıştırıcı veya All Covered kapatıcı, hala ıslakken.

 

3.4 g/0.12 US OZ

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR