Brow Essentials Makyaj Seti
Brow Essentials Makyaj Seti
Brow Essentials Makyaj Seti
Brow Essentials Makyaj Seti
Brow Essentials Makyaj Seti
Brow Essentials Makyaj Seti

Brow Essentials Makyaj Seti

5,00
Fiyat : ₺665,00(KDV Dahil)
Barkod : 5901905022058
:

Mükemmel şekillendirilmiş ve vurgulanmış kaşlar, makyaja son görünümünü verir. Kaşlar gözleri ve yüz özelliklerini mükemmel bir şekilde vurgulayabilir. Bu nedenle kaşları şekillendirmenize, modellemenize ve rengini beğeninize göre derinleştirmenize olanak tanıyan ürünleri kozmetik çantanızda bulundurmanız çok önemlidir. Mükemmel su geçirmez AMC Brow Liner Gel 16 çiftimizi ve rahat iki taraflı Inglot PlayInn Makyaj Fırçası #200'ü deneyin.

Hafif jel formülü ve dünyanın en popüler soğuk kahverengi tonu AMC Brow Liner Gel, kaşları rengini vurgularken optik olarak doldurur. Fırçanın hassas, açılı ucu, eşit uygulama ve mükemmel fırçalama ve kaşların şekillendirilmesini sağlar.

Ne kadar kolay olabileceğini görün! Brow Essentials Makyaj Seti ile mükemmel kaş makyajına ulaşın

 

Set şunları içerir:

AMC Brow Liner Gel 16

2 g/0.07 US OZ

Su geçirmez jel kaş kalemi, kaşları doldurmak, renklerini vurgulamak ve belirgin bir kontur vermek için mükemmel bir üründür. Besleyici seramidlerle zenginleştirilmiş formül, dolgun ve belirgin kaşların uzun süreli etkisini sağlar. Ayrıca kaşları pürüzsüzleştirir ve şekillendirir.
Yüksek getirisi olan bu ürün, doğal olarak doldurulmuş veya çarpıcı biçimde vurgulanmış kaşların istenen etkisinin elde edilmesini sağlar.

 

INGLOT PlayInn Makeup Brush 200

Gözler ve kaşlar için çift taraflı, sentetik makyaj fırçası. Göz farı, ağda veya kaş jeli uygulamak için mükemmeldir. Kesilmiş ve yoğun, ancak çok yumuşak kılları, alt göz kapağının kolayca vurgulanmasını ve su hattı dahil mükemmel bir çizgi oluşturmasını sağlar. Küçük fırça, özellikle kaş şekillendirme veya kirpikleri taramak için yararlıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR