exit

Pudra - Freedom System HD Sculpting Powder

Fiyat:  70,00 TL 52,50 TL

Kargo Teslim Süresi 7 Gündür.
100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

Ürün Açıklaması

5.5 g/0.19 US OZ

Yalnızca en iyi özellikleri güçlendiren ve kusurları gizleyen, yüz kontürleme ve şekillendirme için mükemmel bir ürün. Yüksek pigmentli renk konsantrasyonu ve yarı şeffaf kapatma ile, fazla ürün kullanmadan daha şekilli bir yüz illüzyonu sağlanabilir.
INGLOT’un 3P nolu fırçası gibi açılı bir fırça ile karıştırarak en iyi şekilde uygulayabilirsiniz. Koleksiyondaki açık tonlar vurgulamak, hacim kazandırmak ve bölgeleri öne çıkarmak için kullanılmalıdır, bunun aksine daha koyu tonlar ise yüzde daha kalkık ve zayıf bir etki oluşturmak amacıyla gölgelendirme ve geri görünüm kazandırma amaçlı kullanılmalıdır.
INGLOT’un tüm HD ürünleri HD pigmentler içerir. Bu ürün günlük kullanıma uygundur, aynı zamanda yüksek çözünürlükte dahi kapatıcı olarak kullanılabilir ve yüzün büyük ekranda bile kusursuz görünmesini sağlar..
Özel Freedom System (Serbest Sistem) ile, her ebattan özel olarak tasarlanmış paletler ile tamamen kendi isteğinize göre ürünleri ve renkleri karıştırabilir ve uygun renklerle kendinize bir palet oluşturabilirsiniz. Tüm INGLOT Freedom System ürünleri çevre dostu ve yeniden kullanılabilir paletlere sahiptir.

Hipoalerjenik.

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu yok.

Yorumunuzu yazın

Pudra - Freedom System HD Sculpting Powder

Pudra - Freedom System HD Sculpting Powder

HABER BÜLTENİMİZE KAYIT OL

Fırsatlardan ilk faydalanan sen ol