Zaten Üyemisiniz ?

Parolanızı mı unuttunuz?

HESAP OLUŞTUR

Hesap oluşturmak için lütfen e-posta adresinizi girin.

Freedom System HD Pressed Powder Round

Yeni

6.5 g/0.23 US OZ

Elmas tozlu bu ince sıkıştırılmış pudra, anlık rötuşlar için makyaj çantanızda olmazsa olmazlardan. Küçük cilt kusurlarını kapatmada ve yüze ferah ve genç bir görünüm kazandırmada kusursuzdur. Mükemmel kapatıcı maddeleri ile pürüzsüz ve kalıcı bir görünüm sağlar. Bu ürün günlük kullanıma uygundur, aynı zamanda yüksek çözünürlükte dahi kapatıcı olarak kullanılabilir ve yüzün büyük ekranda bile kusursuz görünmesini sağlar. Çıplak yüze, kapatıcı üzerine veya göz çevresinde kullanılabilir, renkin cilde yapışmasını önler ve farın kolay ve kusursuz bir şekilde karışmasını sağlar.
INGLOT’un tüm HD ürünler, HD pigmentleri içerir. Bu ürün günlük kullanıma uygundur, aynı zamanda yüksek çözünürlükte dahi kapatıcı olarak kullanılabilir ve yüzün büyük ekranda bile kusursuz görünmesini sağlar..
Özel Freedom System (Serbest Sistem) ile, her ebattan özel olarak tasarlanmış paletler ile tamamen kendi isteğinize göre ürünleri ve renkleri karıştırabilir ve uygun renklerle kendinize bir palet oluşturabilirsiniz. Tüm INGLOT Freedom System ürünleri çevre dostu ve yeniden kullanılabilir paletlere sahiptir.

Fiyat: 65,00 TL

Değerlendirmeler

No customer comments for the moment.

Bir değerlendirme yazın

Freedom System HD Pressed Powder Round

Freedom System HD Pressed Powder Round

Bir değerlendirme yazın

Aksesuarlar