exit

All Covered Face Foundation

Fiyat:  160,00 TL 112,00 TL

Kargo Teslim Süresi 7 Gündür.
100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

Ürün Açıklaması

35 ml/1.18 US FL OZ

Tüm Kusurları Kapatan Yüz Fondöteni, istenmeyen maske etkisi olmadan kusursuz bir cilt elde etmenin mümkün olduğunu ispatlayan bir başka seçenektir. Mükemmel kapatma etkisine sahip fondöten, görünen tüm kusurları örter ve cilt tonunu da etkin bir şekilde düzeltir. Uygulaması son derece basit olan hafif formülü sayesinde, cildiniz doğal ve parlak bir görünüm kazanır.

titiz bir şekilde seçilen içerik maddeleri cilde bakım sağlarken kusursuz bir etki yaratır. “Kırmızı altın” olarak nitelendirilen Safran ekstraktı (özütü), biyoaktif peptitler ve deniz ekzopolisakkaritleri, kaldırıcı, düzleştirici ve nemlendirici özellikleri sayesinde cildin görsel anlamda esnekliğini arttırırlar. Zambak ekstraktı ve E vitamini ilave bir koruma ve nemlendirme sağlar.

Suya dayanıklı özelliği ve yararlı film oluşturan maddelerin emilimiyle, ürün daha uzun süre kalıcılık sağlarken, spor salonu veya sıcak ve nemli iklim koşulları gibi farklı hava koşullarında mükemmel dayanıklılık sunar. Ürün, kişisel uygulama ihtiyacına göre orta seviye veya güçlü bir katman oluşturur. 35 ml’lik havasız ambalajı sayesinde, son damlasına kadar etkin kullanım ve mikrobiyolojik açıdan da güvenlik sağlar.

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu yok.

Yorumunuzu yazın

All Covered Face Foundation

All Covered Face Foundation

HABER BÜLTENİMİZE KAYIT OL

Fırsatlardan ilk faydalanan sen ol