INGLOT ÜRÜNLERİNİ NEREDE BULABİLİRİM?

  • Mağazalar bölümüne tıklayarak size en yakın INGLOT MAĞAZASINI bulabilir veya tek internet resmi satış kanalımız olan bu siteden tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Trendyol dışında partner olarak çalıştığımız hiç bir kurum kuruluş yoktur. Mağazalarımız, İnternet sitemiz ve Trendyol Inglot dışındaki satıcılara ve ürünlere itibar etmeyiniz. INGLOT COSMETICS yüksek kalite makyaj ürünleri sunmaktan gurur duyar.


 

NASIL INGLOT ÇALIŞANI OLABİLİRİM?

  • Bizler her zaman enerji dolu, yeniliklere açık kişilerle çalışmaktan mutluluk duyarız. Şirketimize yapacağınız başvurularınızı INGLOT KARİYER adresine girerek yönergeler doğrultusunda profilinizi oluşturduktan sonra ilgili pozisyonlara yapabilirsiniz. Bu işlem yaklaşık olarak 5 dakikanızı alacaktır. Ya da Cv'nizi ve başvuru yapmak istediğiniz pozisyonu belirtip [email protected] adresine göndererek başvuru yapabilirsiniz. Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.

İnsan Kaynakları


 

SİPARİŞİM NEREDE?

  • INGLOT hesabınıza girerek mevcut ve geçmiş tüm siparişlerinizle ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetlerine e-posta, telefon veya Whatsapp yoluyla ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

E-Posta: [email protected]
Whatsapp Destek Hattı: 0549 803 45 22

 


 

KARGO ÜCRETİ NE KADAR?

  • Inglottr.com üzerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişleriniz ücretsiz kargolanır. Bu tutarın altındaki tüm siparişlerde kargo ücreti 7 TL'dir.

 


 

SİPARİŞİMİ İADE EDEBİLİR MİYİM?

  • Elinize ulaşan siparişi üzerinde bulunan INGLOT etiketini hiç bir şekilde açmadan 14 gün içerisinde müşteri hizmetleri onayı ile iade edebilirsiniz. Siparişiniz iade depomuza ulaştıktan sonra incelenir ve sonrasında açılmamış onayı verildikten sonra para iadeniz bankanıza gerçekleşir. Aldığınız ürünü iade etmek için anlaşmalı kargomuz olan Yurtiçi Kargo ile Siba Kozmetik adına gönderim yapabilirsiniz.


 

YANLIŞ BİR ÜRÜN TESLİM ALDIM, İADE EDEBİLİR MİYİM?

  • Eğer online siparişiniz size yanlış olarak teslim edildiğini düşünüyorsanız en kısa sürede bizlere ulaşın. 

E-Posta: [email protected]
Whatsapp Destek Hattı: 0549 803 45 22


 

SİPARİŞİM HASARLI ULAŞTI. NE YAPMALIYIM?

  • Siparişinizi teslim alırken mutlaka hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Hasarlı olarak teslim alınan siparişlerden inglottr.com sorumlu olmayıp, en kısa sürede kargo firmasıyla iletişime geçmenizi öneririz. Ancak teslimat sırasında hasar tespit edildiyse, lütfen siparişi kabul etmeyip iade olarak Siba Kozmetik adına Yurtiçi Kargo ile geri gönderiniz ve en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.

E-Posta: [email protected]
Whatsapp Destek Hattı: 0549 803 45 22


 

SİPARİŞİM İADE EDİLDİKTEN SONRA NE ZAMAN GERİ ÖDEME YAPILIR?

  • Siparişinizin iade onayı geldikten sonra, maksimum 10 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız bankanıza iadesi gerçekleşir. Eğer bu süre aşımına uğradığı takdirde geri ödeme yapılmamış ise lütfen bankanızla iletişime geçiniz. Taksitli yapılan alışverişlerin iadesi kartınıza taksitli olarak geri ödeme yapılacağını hatırlatmak isteriz.


 

ARADIĞINIZ CEVAPLARI BULAMIYOR MUSUNUZ?

  • Bizimle iletişime geçin. 

E-Posta: [email protected]
Whatsapp Destek Hattı: 0549 803 45 22