exit

Nail Enamel (8 ml)

Fiyat:  40,00 TL 30,00 TL

Kargo Teslim Süresi 7 Gündür.
100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

Ürün Açıklaması

8 ml/0.27 US FL OZ

Işıltı parçacıklarla dolu INGLOT Oje ile en sıcak manikür trendlerine hazır olun!

Ultra ışıltılı manikür her zaman her mevsimdeki en sıcak trendlerden biridir. Işıl ışıl parçacıklar sayesinde elde edebileceğiniz muhteşem efektler manikürcülere ve tırnak sanatçılarına sıra dışı tasarımlar yaratma konusunda ilham veriyor, bu yüzden parlak tırnaklardan asla vazgeçilmiyor ve sizi şaşırtabiliyor.

Kalabalıktan sıyrılmayı tercih ediyorsanız ya da sadece bir çılgınlık dozu ile klasik manikür hayranıysanız, denemekten korkmayın! Parıldayan partiküllere sahip Oje koleksiyonu, çeşitli boyutlarda, şekillerde ve renklerde çok boyutlu partiküllerle saydam bir bazın bir kombinasyonudur.

Tırnak cilasını doğrudan tırnak tabağına uygulayın ve hafif parlak bir etki elde edin. Cesur, benzersiz ve dikkat çekici manikür elde etmek istiyorsanız, en sevdiğiniz renkte yapılan tırnaklarda kullanın. Daha önce kullanılan, derin gölgeler sayesinde, parlayan parçacıklar en güzel takı süsleri gibi görünecek. Formül, ürünün ayrıca jel ve melez tırnaklarda kullanılmasına izin verir. Diğer INGLOT oje cilaları, base oje cilaları ve üst katları ile mükemmel görüntü oluşur.

*Koyu renkli oje üzerine uygulanmıştır..

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu yok.

Yorumunuzu yazın

Nail Enamel (8 ml)

Nail Enamel (8 ml)

HABER BÜLTENİMİZE KAYIT OL

Fırsatlardan ilk faydalanan sen ol