Zaten Üyemisiniz ?

Parolanızı mı unuttunuz?

HESAP OLUŞTUR

Hesap oluşturmak için lütfen e-posta adresinizi girin.

Pudra - Freedom System HD Sculpting Powder

Yeni

5.5 g/0.19 US OZ

Yalnızca en iyi özellikleri güçlendiren ve kusurları gizleyen, yüz kontürleme ve şekillendirme için mükemmel bir ürün. Yüksek pigmentli renk konsantrasyonu ve yarı şeffaf kapatma ile, fazla ürün kullanmadan daha şekilli bir yüz illüzyonu sağlanabilir.
INGLOT’un 3P nolu fırçası gibi açılı bir fırça ile karıştırarak en iyi şekilde uygulayabilirsiniz. Koleksiyondaki açık tonlar vurgulamak, hacim kazandırmak ve bölgeleri öne çıkarmak için kullanılmalıdır, bunun aksine daha koyu tonlar ise yüzde daha kalkık ve zayıf bir etki oluşturmak amacıyla gölgelendirme ve geri görünüm kazandırma amaçlı kullanılmalıdır.
INGLOT’un tüm HD ürünleri HD pigmentler içerir. Bu ürün günlük kullanıma uygundur, aynı zamanda yüksek çözünürlükte dahi kapatıcı olarak kullanılabilir ve yüzün büyük ekranda bile kusursuz görünmesini sağlar..
Özel Freedom System (Serbest Sistem) ile, her ebattan özel olarak tasarlanmış paletler ile tamamen kendi isteğinize göre ürünleri ve renkleri karıştırabilir ve uygun renklerle kendinize bir palet oluşturabilirsiniz. Tüm INGLOT Freedom System ürünleri çevre dostu ve yeniden kullanılabilir paletlere sahiptir.

Hipoalerjenik.

Fiyat: 45,00 TL

Değerlendirmeler

No customer comments for the moment.

Bir değerlendirme yazın

Pudra - Freedom System HD Sculpting Powder

Pudra - Freedom System HD Sculpting Powder

Bir değerlendirme yazın

Aksesuarlar