exit

Freedom System Fragrance

Fiyat:  30,00 TL 15,00 TL

Ürün Açıklaması

5 floral meyveli ve kremsi parfüm çeşidi INGLOT Freedom System’de yenidir.
Hafif ve taze hisli seçkin kokular tek başına veya kendinize özel koku kompozisyonunuzu oluşturmak için karıştırılarak kullanılabilir. Zarif beyaz renkte, kullanışlı, çevre dostu ve yeniden kullanılabilir çanta, her cüzdan ve çanta için mükemmeldir - dışarıda makyaj malzemesi kullanmak isteyenlere müjde.

PURPLE MUSK
Purple Musk parfümünde, temel kokular bergamot, duvar sarmaşığı ve misk adaçayıdır, destek kokular susam, yasemin ve güldür ve alt kokular ise tarçın, misk ve hintbaklasıdır.

GREEN FRUIT
Green Fruit parfümünde ise temel kokular hindistan cevizi sütü, erik ve nilüferdir, destek kokular zambak, helyotrop ve orkidedir, alt kokular ise sedir ağacı, amber ve vanilyadır.

MANDARIN CRUSH
Mandarin Crush parfümünde temel kokular klementine mandalina, greyfurt ve elmadır, destek kokular manolya, şeftali çiçeği ve yasemindir, alt kokular ise misk, blond ağaçları ve amberdir.

BRIGHT AMBER
Bright Amber parfümünde temel kokular narenciye, bergamot ve mandalina karışımıdır, destek kokular frezya, yasemin ve vanilyadır, alt kokular ise çiçeksi ağaç aroması, amber ve tarçındır.

GOLDEN WOOD
Golden Wood parfümünde temel kokular kayısı, portakal ve şekerli meyve taneleridir, destek kokular portakal çiçeği, osmantus ve şakayıktır, alt kokular ise bal, odun ve hintbaklasıdır.

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu yok.

Yorumunuzu yazın

Freedom System Fragrance

Freedom System Fragrance

HABER BÜLTENİMİZE KAYIT OL

Fırsatlardan ilk faydalanan sen ol