Zaten Üyemisiniz ?

Parolanızı mı unuttunuz?

HESAP OLUŞTUR

Hesap oluşturmak için lütfen e-posta adresinizi girin.

THE STAR IN YOU

Yüz, vücut ve tırnaklar için ışıltı bazlı mükemmel koleksiyonumuz ile İçinizdeki Starı Ortaya Çıkarın. Günlük hayattan kırmızı halıya, makyözler cildi parlatmak ve eşsizliği ön plana çıkarmak için yaratıcı ışıltı uygulamalarını kullanıyor. The Star in You Koleksiyonunda sizi adeta bir star gibi gösterecek metallik ve mum ışığı tonlarında parlak ...

Yüz, vücut ve tırnaklar için ışıltı bazlı mükemmel koleksiyonumuz ile İçinizdeki Starı Ortaya Çıkarın. Günlük hayattan kırmızı halıya, makyözler cildi parlatmak ve eşsizliği ön plana çıkarmak için yaratıcı ışıltı uygulamalarını kullanıyor. The Star in You Koleksiyonunda sizi adeta bir star gibi gösterecek metallik ve mum ışığı tonlarında parlak toz göz farları, ojeler ve vücut simleri yer almaktadır.

Parlayan: SİZ

Ürünler:

Altı INGLOT AMC Pure Pigment Göz Darları
Yüksek pigment oranı ile daha yoğun renkler. Tek başına veya farklı etkiler oluşturmak için makyaj bazları ve diğer göz farları ile birlikte kullanabilirsiniz. Likit su geçirmez bir formül elde etmek için Duraline ile karıştırabilirsiniz.

Five INGLOT Vücut Simleri
Işığı yansıtır, renk ve boyut kazandırır. Ultra ince ışıltısı tırnaklarda, dudaklarda ve tüm vücutta kullanılabilir. Likit su geçirmez bir formül elde etmek için Duraline ile karıştırabilirsiniz.

Four INGLOT Ojeler
Kısa ve orta kuruma süreleri ile dayanıklılık ve yüksek parlaklık ve ışıltı sağlar.

Daha Fazla
Gösterilen 1 - 3 of 3 ürünler