Zaten Üyemisiniz ?

Parolanızı mı unuttunuz?

HESAP OLUŞTUR

Hesap oluşturmak için lütfen e-posta adresinizi girin.

Koleksiyonlar

INGLOT’un pazarda düzenli olarak yer alan koleksiyonu en yeni teknolojiler esas alınarak geliştirilmekte ve renkleri önde gele global trendlerden esinlenmektedir.
INGLOT, Broadway müzikalleri ile yakından işbirliği yapmaktadır. Tiyatro makyözleri ile işbirliği halinde geliştirilen koleksiyonlar, özenle seçilmiş ürün ve renklerden oluşmaktadır. B...

INGLOT’un pazarda düzenli olarak yer alan koleksiyonu en yeni teknolojiler esas alınarak geliştirilmekte ve renkleri önde gele global trendlerden esinlenmektedir.
INGLOT, Broadway müzikalleri ile yakından işbirliği yapmaktadır. Tiyatro makyözleri ile işbirliği halinde geliştirilen koleksiyonlar, özenle seçilmiş ürün ve renklerden oluşmaktadır. Bu işbirliği genellikle yeni ve orijinal renklerin geliştirilmesine olanak sağlamaktadır.

Daha Fazla

Alt Kategori

 • THE STAR IN YOU

  Yüz, vücut ve tırnaklar için ışıltı bazlı mükemmel koleksiyonumuz ile İçinizdeki Starı Ortaya Çıkarın. Günlük hayattan kırmızı halıya, makyözler cildi parlatmak ve eşsizliği ön plana çıkarmak için yaratıcı ışıltı uygulamalarını kullanıyor. The Star in You Koleksiyonunda sizi adeta bir star gibi gösterecek metallik ve mum ışığı tonlarında parlak toz göz farları, ojeler ve vücut simleri yer almaktadır.

  Parlayan: SİZ

  Ürünler:

  Altı INGLOT AMC Pure Pigment Göz Darları
  Yüksek pigment oranı ile daha yoğun renkler. Tek başına veya farklı etkiler oluşturmak için makyaj bazları ve diğer göz farları ile birlikte kullanabilirsiniz. Likit su geçirmez bir formül elde etmek için Duraline ile karıştırabilirsiniz.

  Five INGLOT Vücut Simleri
  Işığı yansıtır, renk ve boyut kazandırır. Ultra ince ışıltısı tırnaklarda, dudaklarda ve tüm vücutta kullanılabilir. Likit su geçirmez bir formül elde etmek için Duraline ile karıştırabilirsiniz.

  Four INGLOT Ojeler
  Kısa ve orta kuruma süreleri ile dayanıklılık ve yüksek parlaklık ve ışıltı sağlar.

 • WHAT A SPICE!

  Koyu pastel, kahverengi ve derin kırmızı tonları ile göz alıcı koleksiyon. İster gözlerinizi, ister dudaklarınızı canlandırmak isteyin, burada sizin için bir şeyler var.

  Nötral ve koyu tonlardan oluşan gözler için zengin mat tonları ve mat rujlar genel görünümünüzü şüphesiz canlandıracak ve içinizdeki starı ortaya çıkaracak .

  Koleksiyonda bulunan ürünler:

  • 10 Freedom System Göz Farı
  • 10 Mat Ruj
  • 5 Renki Dudak Kalemi
  • 10 HD Mat Dudak Tinti
  • 5 O2M Nefes Alabilen Oje
 • RISE & SHINE

  INGLOT’un yeni koleksiyonu en yeni global renk trendlerinden esinlenmiştir.
  Özel olarak seçilmiş ürünler, sıcak yaz günlerinde mükemmel bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak.
  Mükemmel pastel renkli tırnaklar parlak, romantik bir göz makyajı ile oldukça uyumlu olacak.
  The Rise and Shine koleksiyonunda şu ürünler bulunur:
  O2M Soft Matte Nefes Alabilen Ojeler: #509, #510, #511, #512, #513, #514, #515, #516
  Freedom System AMC Parlak Göz Farları: #161, #162, #163, #164, #165
  KOHL Beyaz Kalem: #06

 • MATTE IT BE

  MATTE IT BE, tamamen INGLOT’un geliştirdiği bir mat koleksiyonudur. Ürünlerin kolay bir şekilde uygulanmasını sağlayan derin ve modern renkler, mat görünüm ve hassas formüller.
  Koleksiyonda şu ürünler bulunur:
  AMC Jel Göz Kalemi : #66, #67, #68, #69
  Freedom System Mat Göz Farları: #306, #307, #308, #309, #310
  KOHL Kalemler: #07, #08
  O2M Soft Matte Nefes Alabilen ojeler: #530, #531, #532, #533, #534, #535, #536, #537

 • MAMMA MIA!

  INGLOT, Mamma Mia! Müzikali ile ortak olmaktan dolayı ayrı bir gurur yaşamaktadır - oyunun Broadway ve Polonya versiyonu.
  Müzikalin renkli dünyasından esinlenen koleksiyona Gimme adı verildi! Gimme! INGLOT’tan Glitter Koleksiyonu.
  Koleksiyonda oyunun repertuvarı olarak görev alan ABBA’nın her daim popüler ve akılda kalıcı şarkıları ile oldukça canlı ve hareketli renkler bulunmaktadır.
  Özenle seçilmiş 35 makyaj malzemesinden oluşan bu mükemmel koleksiyon size keyifle dans ettiğinizi hissettirecek!

 • FEBULOUS!

  Mükemmel FEBulous! allık ve aydınlatıcılarla makyajınıza daha fazla renk katın.

  FEBulous elmacık kemiklerinize mükemmel bir görünüm sağlar, fakat vücut boyaması için göz kapaklarınızda da deneyebilirsiniz.
  Cildinize kusursuz pastel aydınlatmadan ve derin tonlarda göz alıcı festival makyajına kadar sınırsız fırsatlar sunulmaktadır. Ürünler hafif karışımdan göz alıcı görünüme kadar farklı renklerde sunulduğu için, son etki seçtiğiniz uygulamaya göre değişir. Duralin’i , daha sanatsal, popüler sanata yönelik bir makyaj için mükemmel kremsi doku oluşturmak için kullanabilirsiniz. En açık ton dahil olmak üzere tüm cilt renkleri için idealdir.

 • GLOW OUT

  Tek bir ürünü aydınlatıcı, allık ve far olarak kullanmak ister misiniz? Evet, lütfen! INGLOT’un fırınlanmış ürün sınıfının ilki GLOW OUT; yüz, göz ve vücut aydınlatıcıları koleksiyonudur. İşteyken kusursuz, randevunuzda duygusal ve partideyken veya fotoğraf çekiminde poz verirken canlı bir makyaj mı tercih ediyorsunuz? Etkisi göz önünde bulundurulmadan, GLOW OUT yapısı ve farklı renk seçeneklerindeki ışıltılı parçacıkları ile ilgiyi üzerinize çekecek.

 • ITALIAN KISS

  Italian Kiss - göz ve dudak makyajı için ilgi çekici renk kombinasyonu.

  Çekici turuncu, duygusal burgonya ve derin siyah renkleriyle tamamlnan sıcak, karamel renk paleti tamamen yeni bir makyajın kapılarını açıyor.

  Italian Kiss beş Freedom System farı, üç AMC Jel Göz Kalemi ve üç kirpik çeşidini içermektedir. Mat farlarla yumuşak bir formda karıştırılmış mükemmel gölgeli gözler duygusal bir bakış yaratır. Klasik veya avangart göz kalemi makyaja şüphesiz cesur ve sert bir karakter katar. Samimi katın stili siyah kirpikler son dokunuşu tamamlar.

  Italian Kiss, kalıcı ve mat formdaki HD Lip Tint Matte ile renkli öpücüklerle göz alır. Klasik soft bej, kahverengi ve pembe renkleri ile, minimalist bir büyüleme için ne kadar az şeyin gerektiğini, ve yoğun turuncu, koyu burgonya veya derin siyah renkler ise tüm ilginin nasıl üzerinize çekildiğini kanıtlıyor.

 • WILD PARADISE

  Empower the strength of your femininity with the new shades of INGLOT latest collection Wild Paradise. All mysterious… like you.

  Add intriguing glow to your daily look with the diversity of shimmering particles of Intense Sparkler. Choose the shades from opalescent hues of vanilla, soft cinnamon through lily and subtle cherry flower to the mysterious mint. Bring out the inner glow with subtle rosy and light gold shades of Soft Sparklers. The final effect depends on application. The more product you apply, the bolder look you achieve. A drop of Duraline will surely prolong the life of your flawless glow.

  Complete the look with perfect manicure in the shades of opalescent O2M Breathable Nail Enamels. With the maximum coverage and conspicuous yet subtle shine your swag will catch all the attention.

Gösterilen 1 - 30 of 30 ürünler