Zaten Üyemisiniz ?

Parolanızı mı unuttunuz?

HESAP OLUŞTUR

Hesap oluşturmak için lütfen e-posta adresinizi girin.

AKSESUAR

INGLOT’un makyaj aksesuarları, mükemmel bir makyaj ve günlük tırnak bakımına yönelik olmazsa olmaz ürünleri ile makyaj çantanızı güzelleştirecek. Pratik ve geniş çantaları ile en sevdiğiniz makyaj malzemeleri yanınıza alabilecek ve alışveriş sırasında pratik olacaksınız.

Alt Kategori

 • Kirpik

  INGLOT’un takma kirpik koleksiyonu günlük ve özel kullanımlar için farklı ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler içerisinde farklı ebatlarda, tane kirpik ve süslü tüylü kirpikler olarak takma kirpikler bulunmaktadır.
  Ürünler yüksek kaliteli doğal veya sentetik kıllardan üretilmektedir.

 • Eyelash Accessories

  INGLOT’un kirpik aksesuarları arasında, tane kirpikler olduğu kadar ikili takma kirpikleri de yapıştırmak için hızlı kuruyan yapışkanların yanı sıra, profesyonel kirpik kıvırıcılar ve fırçalar yer almaktadır. 

 • Tweezers

  INGLOT’un profesyonel ve dayanıklı cımbızları yüksek kaliteli paslanmaz isveç çeliğinden üretilmiş ve kılların hızlı ve mükemmel bir şekilde alınmasını sağlamaya yönelik özel olarak tasarlanmıştır.

 • Manicure

  Manikür ve pedikür aksesuarları ve kozmetik malzemeleri tırnaklarınızın sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayacak. Ürün çeşitliliği arasında törpüler ve tırnak blokları, üst deri cımbızları ve tırnak çakıları, makaslar, tırnak cilaları ve pürüzsüzleştirici ürünler yer almaktadır.

 • Aplikatör

  Profesyonel makyaj aplikatörleri, her yapıdaki makyaj malzemelerinin hızlı ve mükemmel kullanımında yardımcı olacaktır. Özel profilli yapıdaki ürünler doğal bir görünüm ve ekstra pürüzsüz bir cilt etkisi verecek.

 • Sharpeners

  Göz, dudak ve kaş kalemleri için kusursuz ve dayanıklı kalemtıraşlar.

 • Cosmetic Bags

  INGLOT’un makyaj çantaları, en sevdiği makyaj malzemelerini elinin altında bulundurmak isteyenler için pratik, kullanışlı ve modern çözümler sunmaktadır. Orijinal stilleri, zarif tasarımı ve geniş kapasitesi sayesinde seyahat ederken bile günlük kullanım için idealdir.

 • Shopping Bags

  INGLOT’un alışveriş çantaları pratik kullanıı sayesinde günlük alışveriş ve seyahat sırasında mükemmeldir.

 • Paletler

  Özel, çevre dostu Freedom System paletleri ile en sevdiğiniz ürünleri tek bir çantada bulundurabilirsiniz. Çantanın içindeki mıknatısı tekrar tekrar kullanabilirsiniz - ürün tedarik edilemediğinde, yalnızca doldurun!

 • Artist Tools

  Her makyözün ihtiyaç duyacağı profesyonel aksesuar koleksiyonu. Bu kategoride, profesyonel olarak çalışan güzellik salonları veya makyaj stüdyolarının yanı sıra her makyaj sever için mükemmel olan yüksek kaliteli ürünler yer almaktadır. 

 • Diğer

  Bu pratik aksesuarlar makyaj çantanız için mükemmeldir.

Gösterim
Gösterilen 1 - 100 of 154 ürünler
Gösterilen 1 - 100 of 154 ürünler