Zaten Üyemisiniz ?

Parolanızı mı unuttunuz?

HESAP OLUŞTUR

Hesap oluşturmak için lütfen e-posta adresinizi girin.

Göz

INGLOT’un göz kapağı, kirpik ve kaşlara özel koleksiyonda birçok renk, ton ve doku seçeneği mevcuttur. Oldukça pigmentlenmiş toz veya kompak farlar, makyajınızı oluştururken size sınırsız özgürlük tanıyarak diğer renk ve dokularla karıştırılabilir. Rengarenk tonlarda jel veya yoğun göz kalemleri gözlerinizi ortaya çıkaracak. Kaş ürünleri, kaşlar...

INGLOT’un göz kapağı, kirpik ve kaşlara özel koleksiyonda birçok renk, ton ve doku seçeneği mevcuttur. Oldukça pigmentlenmiş toz veya kompak farlar, makyajınızı oluştururken size sınırsız özgürlük tanıyarak diğer renk ve dokularla karıştırılabilir. Rengarenk tonlarda jel veya yoğun göz kalemleri gözlerinizi ortaya çıkaracak. Kaş ürünleri, kaşlarınızın doğal ve yoğun bir görünüme sahip olmasını sağlayacak. Yoğun siyah maskaralar kirpiklerinizin kalın ve uzun görünmesini sağlayacak. Canlı renklerde Colour Play koleksiyonu, siyah maskara geleneğine yeni bir alternatif sunacak.

Daha Fazla

Alt Kategori

 • Baz

  Krem far bazları göz makyajınızı çok daha yoğun ve kalıcı hale getirecek.

 • Far

  Toz ve kompakt far çeşitleri ile büyük far paleti, makyaj tecrübenizde size ilham verecek. Koleksiyonlar en son trendlere uygun olarak renklerde sürekli olarak güncelleme yapmaktadır. Klasik mat farlar ve çeşitli renk tonlarına sahip ışıltı parçacıklı farlar bulunmaktadır.

 • Eyeliner

  Suya dayanıklı formülü ile klasik kalem, kullanışlı tahta kalemi veya jel kalem formundaki göz kalemleri kusursuzlukla desteklenmiş göz kapakları için mükemmeldir.

 • Kaş

  Neden her makyaj çantasında bulunması gerektiği sorusuna açıklık getiren, günlük makyajın olmazsa olmazlarından mükemmel kaş ürünleri. Kalemler, farlar, ağdalar ve jel kalemler, kaşların kusursuz bir şekilde doldurulmasını sağlar. Geniş renk çeşitliliği sayesinde, her güzellik tipine uygun ideal bir renk vardır.

 • Maskara

  INGLOT’un maskaraları, simsiyah veya orijinal canlı renklerde yoğun, uzun ve kusursuz olarak kıvrılmış kirpikler elde etmenizi sağlar. Kirpiklerinizin durumunu iyileştirmek amacıyla Kirpik Serumu kullanın.

 • Kirpik
Gösterilen 1 - 42 of 42 ürünler