Zaten Üyemisiniz ?

Parolanızı mı unuttunuz?

HESAP OLUŞTUR

Hesap oluşturmak için lütfen e-posta adresinizi girin.

Yüz & Vücut

Günlük cilt bakımı ve makyaj ve makyaj temizleme ürünleri için çeşitli yüz ve vücut bakım ürünleri. Malzeme ve formüllerin özenle seçilmesi, tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik olmazsa olmaz bir kozmetik seti oluşturur. Hipoalerjenik ürünler hassas ciltler için mükemmeldir. Çeşitli renk seçenekleri, kapatıcı, fondöten veya pudranın ideal o...

Günlük cilt bakımı ve makyaj ve makyaj temizleme ürünleri için çeşitli yüz ve vücut bakım ürünleri. Malzeme ve formüllerin özenle seçilmesi, tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik olmazsa olmaz bir kozmetik seti oluşturur. Hipoalerjenik ürünler hassas ciltler için mükemmeldir. Çeşitli renk seçenekleri, kapatıcı, fondöten veya pudranın ideal olarak seçilmesini sağlar. HD pigmentlere sahip özel HD ürün serisi günlük makyajın ve fotoğraf çekiminin olmazsa olmaz unsurlarındandır.

Daha Fazla

Alt Kategori

 • Cilt Bakımı

  Günlük yüz bakımı ürünleri cildinizin hava almasını sağlayacak ve yüzünüze sağlıklı ve kusursuz bir görünüm verecektir. Yüz tonikleri cildinizin sağlıklı görünmesini sağlayacak, ferahlatıcı yüz misti makyajınıza zarar vermeden anında ferah hissetmenizi sağlayacak ve hassas, alkol içermeyen makyaj altı spreyi makyajınızın saatlerce kusursuz görünmesini sağlayacak. Makyaj çıkarıcılar ve makyaj temizleme mendilleri suya dayanıklı makyaj ürünlerini bile tamamen kolay bir şekilde çıkaracak. Matlaştırıcı ürünler her makyaj çantasının olmazsa olmazlarıdır.

 • Baz

  Hassas makyaj bazları tüm cilt tipleri için uygun olup makyajınızın hiçbir rötuşa gerek kalmadan saatlerce kusursuz görünmesini sağlayacak.

 • Concealer

  Yüz ve göz altındaki siyah morluklar için açık ve kremsi yapıda kapatıcılar. Renk değişimlerini ve cilt kusurlarını gizleyecek. Çeşitli renkleri sayesinde, doğal cilt tonunuza uygun rengi seçebileceksiniz.

 • Fondöten

  Geniş fondöten koleksiyonunda farklı tonlarda tüm cilt tiplerine uygun olan ürünler bulunmaktadır. Özenli malzeme seçimi ve malzemelerin yapıcı, INGLOT fondötenlerinin kolay ve mükemmel bir şekilde uygulanmasını ve doğal pürüzsüz etki elde edilmesini sağlamaktadır.

 • Pudra

  Farklı toz ve kompak pudralar içerisinde tüm cilt tonları ve tiplerine uygun ürünler yer almaktadır. Klasik yüz pudraları makyajınızın kusursuz bir görünüme sahip olmasını sağlayacak ve gün içerisinde yapacağınız rötuşlar için mükemmel olacaktır. Aydınlatıcı, bronzlaştırıcı ve kontürleyici pudralar yüzünüzün belirli kısımlarını aydınlatmanızı ve şekillendirmenizi sağlayacak.

 • Face Blush

  Doğal olarak renklendirilmiş yanaklar veya aydınlatılmış elmacık kemikleri - yüz allıklarının çeşitleri için mükemmel ürünlerdir. Partiküllü gölgeler yüzünüzü aydınlatırken, hassas renkler ipeksi bir pürüzsüzlük sağlar. Renklerin özenle seçilmesi sayesinde, allıklar yüz şekillendirmede mükemmel ürünler olacak.

 • Bronzer

  Likit veya kompakt yüz ve vücut bronzlaştırıcı pudralar cildinizin tüm yıl boyunca bronz bir görünüme sahip olmasını sağlayacak. Çeşitli renkleri sayesinde, doğal cilt tonunuza uygun rengi seçebileceksiniz.

 • Aydınlatıcı

  Yüz ve vücut aydınlatıcı ürünler makyajınızı parlatan ışıltı parçacıkları ile mükemmel renk uyumları sunar.

 • Multi-use

  Çok fonksiyonlu makyaj ürünleri, en vahşi makyajlarda bile mükemmeldir. Yoğun renklerde çeşitli pigmentler, brokarlar, pudralar ve aydınlatıcılar yüz ve vücut makyajınızı yaparken size sınırsız özgürlük tanıyacak.

Gösterilen 1 - 71 of 71 ürünler